تبلیغات
مجمع فرزندان شاهد نهاوند - تسهیلات استخدامی برای فرزندان شاهد
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، مستقل و آزاد ، همدلی و همیاری فرزندان شاهد نهاوند

فاش نیوز -دستگاه های اجرایی مكلف به اجرای قانون تسهیلات استخدامی برای فرزندان شاهد شدند.

به گزارش فاش نیوز با توجه به نامه مدیرکل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران ، در قانون بودجه سال 89 تسهیلات جدید استخدامی و اشتغال برای فرزندان شاهد درنظر گرفته شده است.

بر این اساس كلیه دستگاه های اجرایی كه تحت قانون مدیریت خدمات كشوری می باشند مكلف هستند قانون تسهیلات استخدامی فرزندان شاهد را كه در قانون بدوجه سال 89 آمده است به اجرا درآورند.

بر این اساس كلیه دستگاه های اجرایی كه تحت قانون مدیریت خدمات كشوری می باشند مكلف هستند قانون تسهیلات استخدامی فرزندان شاهد را كه در قانون بدوجه سال 89 آمده است به اجرا درآورند.

در این قانون از جمله مهمترین تسهیلاتی كه برای فرزندان شاهد شاغل در دستگاه های اجرایی در نظر گرفته شده می توان به احتساب یک مقطع تحصیلی بالاتر از نظر مزایای شغلی ، اعاده به خدمت فرزندان شاهد(موضوع ماده 4 قانون تسهیلات اسخدامی و اجتماعی جانبازان) ، به كار گیری فرزندان شاهد در مشاغلی متناسب با وضعیت روانی و روحی و شأن اجتماعی آنان (موضوع ماده 7 قانون مزبور) ، تبدیل وضعیت استخدامی فرزندان شاهدغیر رسمی حسب درخواست آنان پس از احراز شرایط گزینش به استخدام رسمی (موضوع ماده 8 قانون و آئین نامه اجرایی مربوط) ، اعطای مأموریت آموزشی نیمه وقت یا تمام وقت به فرزندان شاهد در كلیه مقاطع تحصیلی (موضوع ماده 12 قانون مزبور) ، برقراری فرزندان شاهد از فوق العاده ایثارگری (موضوع بند 2 ماده 68 قانون مدیریت خدمات كشوری) اشاره نمود.

لازم به ذكر است بنابر گزارش های رسیده  برخی از دستگاه های اجرایی قانون مزبور را به مرحله اجرا رسانده اند و  احكام جدید فرزندان شاهد خود را براساس قانون فوق الذكر صادر نموده اند  و دستگاه هایی نیز كه این قانون را دیرتر به مرحله اجرا درآورند می بایست معوقات اجرای این قانون را به آنان پرداخت نمایند.

 
طبقه بندی: بخش نامه ها،  حقوق فرزندان شاهد، 
برچسب ها: حقوق فرزندان شاهد،
نگارش در تاریخ یکشنبه 9 بهمن 1390 توسط دبیر مجمع فرزندان شاهد شهرستان نهاوند | نظرات ()
درباره وبلاگ

مجمع فرزندان شاهد شهرستان نهاوند در سال 89 تشکیل شد و اهداف زیر را برای فعالیت خود در نظر گرفته است.
1- ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
2- همدلی و شناخت بیشتر فرزندان شاهد
3-حضور در فالیتهای فرهنگی و اجتماعی
پست الکترونیک
تماس با مدیر
RSS
موضوعات
آخرین مطالب
جستجو
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما بازدید کننده عزیز از کدام قشر ایثار گر می باشید.

نویسندگان
ابر برچسب ها
پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

قالب وبلاگ